Hakkımızda

Pardus Ajans

15 yılı aşkın tecrübemizle markanızı bir adım öne taşımak için çalışıyoruz.

Adım 1 : Tasarım

Tecrübeli ve yaratıcı tasarım ekibimiz ile, ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda, size en uygun tasarımları yaparız.

Adım 2 : Üretim

Yüksek baskı hızı ve üretim kapasitemiz ile en kısa sürede, şık, dayanıklı ve kaliteli ürünler ortaya çıkartırız.

Adım 3 : Uygulama

Tecrübeli ekibimiz, çözüme yönelik geliştirdikleri pratik fikirleri ile tüm montaj, uygulama ve söküm işlemlerinizi başarıyla yerine getirir.

Hakkımızda

Pardus Ajans, açık hava reklam sektöründe üretim ve uygulama çalışmaları ile kurum ve kuruluşlara reklam ve tanıtıma yönelik çözümler sunan, kurumsal kimlik uygulama firmasıdır.
Pardus Ajans, reklam panoları, dijital baskı, totem reklamlar, araç giydirme, bina giydirme, billboard, kuleboard, megaboard vb. her türlü iç ve dış mekan görsel iletişim ürünlerinin üretimini ve montajını yapmakta olan bir ajanstır.
2000 yılında Ankara’da kurulmuş olan firmamız marka ve kurumlara reklam alanında kaliteli hizmet ve kalıcı çözümler sunmayı hedeflemektedir.
Gelişmiş son teknoloji makine parkımız ve tecrübeli personelimiz ile müşterilerimize ölçü-keşif, grafik tasarım, dijital baskı, üretim, sevkiyat, montaj ve montaj sonrası hizmetlerin hepsini tek çatı altında sunmanın yanı sıra çözüm ortağı olduğumuz kuruluşların reklam ve tanıtım ihtiyaçlarını hızlı ve zamanında karşılıyor olmamız sektörde en çok tercih edilen firmalardan birisi olmamızı sağlamıştır. Pardus Ajans, Garanti Bankası, Çağdaş Marketler, Mediamarkt gibi Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışmaktadır.
Ajansımız, 50 çalışanı ile yılda; 3.000.000 metrekare baskı kapasitesine sahiptir ve 500 ton metal işleyebilmektedir. Pardus Ajans ekip içi iletişim ve uyumun başarı için ne kadar önemli olduğunun farkındadır. Müşterilerinin taleplerini hızla yanıtlaması, çözümler üretmesi, en kısa sürede en kaliteli ürünleri ortaya çıkartmaktaki başarısı ile Türkiye’nin en iyi reflekslerine sahip reklam ajansı olmayı başarmıştır.

Tasarlar 0
Üretir 0
Uygular 0